Cv Resume Job Employment Business  - olilynch / Pixabay

Šablona životopis

S vytvořením správně napsaného životopisu vám nejvíce pomůže šablona pro životopis. Na tomto webu najdete šablony pro strukturovaný životopis, klasický životopis, životopis v angličtině a umělecký životopis. Stačí si tedy jen vybrat tu správnou šablonu a životopis máte rychle hotový

Jak napsat životopis – šablona vám ulehčí práci

Pokud si hledáte novou práci a potřebujete napsat dobře vypadající životopis a nevíte, jak by měl takový životopis vypadat. Nebo pokud se vám nechce celý dokument vytvářet od začátku, můžete pro vytvoření životopisu použít nějakou existující šablonu pro životopis, která vám značně ulehčí práci. Do šablony pro životopis pak obvykle stačí jen doplnit vaše osobní a profesní údaje, nebo jen změnit již připravené texty a máte životopis hotový. Je to velmi jednoduché.

Jakou si vybrat šablonu pro životopis?

Šablona a vzor - profesní životopis 2010

Šablona a vzor - profesní životopis 2011

Pokud hledáte tu správnou šablonu pro váš životopis, musíte se nejprve rozhodnout, k čemu by měl vlastně váš životopis sloužit. Existuje totiž několik variant životopisů a pro každý se hodí jiná šablona. Mezi nejčastěji vyhledávané životopisy patří především tyto:

  • Strukturovaný životopis
  • Profesní životopis
  • Pracovní životopis
  • Klasický životopis
  • Umělecký životopis
  • Životopis v angličtině
  • Životopis v němčině
  • Anglický životopis
  • Německý životopis

Pro každý z těchto typů životopisů se hodí použít jiná šablona, protože každý z těchto dokumentů by měl mít trochu jinou formu. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými typy životopisů, se můžete podívat na jiné stránce.

Doporučený vzhled šablony pro životopis.

Jak by měla vypadat šablona pro životopis? Pokud se jedná životopis, který vytváříte kvůli novému zaměstnání, tak by se určitě mělo jednat o formální dokument, který by neměl být nijak zvláštně kreativně pojatý. Určitě se tedy vyhněte tomu, abyste si takový dokument vytvářeli sami ve Wordu za použití různých fontů a stylů. Šablona pro profesní životopis musí mít podobu strukturovaného dokumentu, kde by mělo být jasné rozložení a přehledný vzhled bez zbytečných grafických úprav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *